Delfiny – informacje w czerwcu 2019

Drodzy Rodzice, kochane dzieci z grupy Delfiny!

Każdego dnia na dworze jest coraz piękniej. Drzewa i kwiaty kwitną, świeci słońce. Każdego dnia pytacie nas, czy aby na pewno po zupie wyjdziemy na dwór, a my niezmiennie obiecujemy, że tak. Także na początku czerwca życzymy Wam i sobie jak najwięcej słonecznych dni, ale przede wszystkim dużo zdrowia i słonecznych, pełnych zabawy i pozytywnych emocji dni z okazji Waszego święta – czyli Dnia Dziecka!!

Czerwiec to dosyć intensywny miesiąc – czeka nas wiele prób i wiele ważnych wydarzeń. Za nami festyn z okazji Dnia Rodziny. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie tej imprezy, bez Was nie byłaby tak udana, współpraca zaowocowała, co widać było chociażby na twarzach zadowolonych dzieci. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców Emila z naszej grupy. 6 czerwca czeka nas podobnie jak w ubiegłych latach – Gala Morskiej Krainy. Delfiny pożegnają się z przedszkolem z wielką gracją i liczymy na owacje na stojąco.

Drodzy Rodzice! Pod koniec miesiąca odbędzie się uroczyste zakończenie Roku Przedszkolnego 2018/2019 na czele z zieloną nocą i spacerem na plażę o zachodzie słońca. Nie zapomnijcie o ciepłych śpiworach, a Ciocie nie zapomną o paście do zębów, bo w końcu jak Zielona Noc to Zielona Noc!
Po za tym porozmawiamy także o tym czy i w jaki sposób różnicie się od dzieci z innych kontynentów. Zachęcimy Was również do zdradzenia Waszych wakacyjnych planów, a także postaramy się Was zabrać w wirtualną podróż w głąb naszego kraju. Czeka nas intensywny, ale ciekawy miesiąc.

Jako projekt proponujemy w tym miesiącu, abyście opowiedzieli o swojej ulubionej zabawce albo o tym, co najbardziej lubicie robić w wolnym czasie. Może to być plakat, może to być nagranie filmu lub prezentacja ulubionej zabawki, zabawy. Czekamy z niecierpliwością na Wasze ciekawe projekty!!

Życzymy jak zawsze spokojnego i ciepłego miesiąca,
ciocia Kamilla i ciocia Kasia