Drodzy Rodzice, kochane Dzieci!!

Witamy Was świątecznie w tym najpiękniejszym miesiącu w roku. Jest to czas pełen radości, oczekiwania na święta,  wspaniałego czasu spędzonego z bliskimi nam osobami i szampańskiej Sylwestrowej zabawy.

W grudniu nie zwalniamy tempa- nadal pracujemy i bawimy się razem każdego dnia. Początek miesiąca to u nas Mikołajki, a także  warsztaty  świąteczne, na które serdecznie zapraszamy już teraz.  Prosimy o przygotowanie dowolnych materiałów, możecie robić kartki świąteczne, stroiki lub inne dowolne ozdoby świąteczne- pamiętajmy, że nie ma żadnych ograniczeń.

Grudzień to także czas występów. My zaprezentujemy się już w połowie miesiąca (11 grudnia) na Przedszkolnym Przeglądzie Kolęd- drodzy Rodzice trzymajcie za nas kciuki!!

Przed nami również trochę słodkości- 12 grudnia wybieramy się do hotelu Leda na wspólne piernikowanie.

Grudzień to  także próby do Jasełek i  dużo śpiewania kolęd.  Zanim rozstaniemy się na czas świętowania z rodzinami, wszystkie przedszkolaki z Morskiej Krainy staną na scenie i zaprezentują przepiękne, wzruszające Jasełka.

Na zajęciach poznamy kolejne litery i cyfry; dowiemy się także jak wyglądał świat przed milionami lat  i porozmawiamy o nadchodzącej porze roku,  czyli zimie.  Jednak najwspanialsze zajęcia odbędą się w ostatnim tygodniu przed świętami i wtedy porozmawiamy sobie o tradycjach wigilijnych i co w tę wyjątkową noc dzieje się z naszymi ukochanymi zwierzętami.

Jak każdego miesiąca również i w grudniu zachęcamy do zaprezentowania projektu. Proponujemy wykonanie wraz z dzieckiem ozdoby świątecznej do naszej sali. Technika pracy całkowicie dowolna, można zaszaleć!!

Korzystając z okazji składamy Państwu i Państwa bliskim mnóstwo radości, wesołych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia, dzieciom bogatego Mikołaja, w Sylwestra wspaniałej zabawy do białego rana!!!

Katarzyna Siek, Kamilla Dębska